#1 2009-11-20 11:42:06

Elena

Starszy

Zarejestrowany: 2009-11-19
Posty: 99
Punktów :   

Cytaty.

Od niechcenia pogryzała kruchy paluszek, trzymając go między zębami jak ołówek, a potem odwróciła się od stołu.
- Mogę sobie odgryźć kawałeczek?
- Walka

- Wiem, że pożałuję, że o to zapytałem - powiedział Matt, odwracając zaczerwienione oczy od szosy I-95, w którą się wpatrywał, i zerkając na Stefano, siedzącego na siedzeniu pasażera. - Ale czy możesz mi wyjaśnić, po co nam te ekstraniezwykłe, nigdzie na miejscu nie do zdobycia, na wpół tropikalne zielsko dla Eleny?
Stefano spojrzał na tylne siedzenie, na efekt ich poszukiwań prowadzonych wśród chaszczy i zarośli. Roślinki, z zielonymi gałązkami i drobno ząbkowanymi listkami, rzeczywiście przypominały zwykłe zielsko. Zeschnięte resztki kwiatów na końcach pędów były prawie niewidoczne i nikt nie mógł nawet udawać, że to roślina ozdobna. A co, gdybym ci powiedział, że można z tego zrobić stuprocentowo naturalny tonik do przemywania oczu? - podsunął po chwili zastanowienia. - Albo ziołową herbatkę?
- Dlaczego? Miałeś zamiar powiedzieć właśnie coś takiego?
- Nie do końca.
- Dobrze. Bo jakbyś spróbował, to chybabym ci przywalił
.
- str. 103

Offline

 

#2 2009-11-22 21:14:56

agness942

Człowiek

Zarejestrowany: 2009-11-20
Posty: 13
Punktów :   

Re: Cytaty.

mnie się ogólnie bardzo podobały momenty kiedy Damon próbował sobie przypomnieć imię Matta i wymyślił fajne skróty:
Małe Aroganckie Trudne [do usunięcia] Tałatajstwo^^
albo Mały Umie Tylko Trajkotać (kit że mu coś nie pykło przy końcowym efekcie ale i tak się uśmiałam z tego^^]

Offline

 

#3 2010-06-24 21:56:24

Aleexa

Człowiek

Zarejestrowany: 2010-06-24
Posty: 4
Punktów :   

Re: Cytaty.

Kilka moich ulubionych:

"- Nie chciałam cię skrzywdzić tak naprawdę. Po prostu się rozgniewałam. - wyciągnęła smukłą rękę i pogłaskała go po policzku. - Przepraszam.
-Katherine - powiedział, wciąż się uśmiechając.
-Tak. - Nachyliła się bliżej.
-Katherine...
-Tak, Damonie?
-Idź do diabła."

"Stefan najbardziej lubi krew szczeniaków, takich z puchatymi uszami"

W 13 odcinku, kiedy Elena i Stefan leżą w łóżku:
"Stefan: Wynoś się stąd! Mówię poważnie!
Damon: Zapłacę dolara za każdą rzecz, której bym wcześniej nie widział."

17 odcinek, plan uratowania Stefana.
"Elena: Damon, to nie jest czas by zgrywać samotnego wojownika.
Damon: "Dobra, Elena, ty możesz prowadzić samochód jak będziemy stamtąd uciekać. Nie wejdziesz do tego domu.
Elena: Nie możesz mi zabronić. Chodzi o Stefana. Ty tego nie rozumiesz.
Damon: Oh, oczywiście, że rozumiem. Rozumiem. Jest powodem Twojego istnienia. Jego miłość sprawia, że Twoje życie ma sens. Łapię. <przewraca oczami>"

W 18 odcinku, gdy Elena prosi Damona o pójście na górę do jej pokoju:
"Damon: Nie, Eleno! Nie pójdę z Tobą do Twojej sypialni!"

21 odcinek, gra z Cherie:
"Damon: Uuuu Cherie... Znowu wygrałaś. Mam nadzieję, że założyłem dobrą bieliznę"

21 odcinek, "rozmowa" z Isobel:
"Damon: "Skoro już przykułem twoją uwagę, to posłuchaj. Nie możesz przyjechać do mojego miasta i grozić moim bliskim. Grożenie Elenie... Złee posunięcie. Zostaw ją w spokoju, albo rozerwę cię na strzępy. Jeśli Katherine chce czegoś ode mnie, to niech mała dziwka przyjdzie po to sama."

Z odcinka siódmego, kiedy Stefan podaje Vicky kubek ze zwierzęcą krwią i każe jej pić:
"Vicky: Co to?
Damon: No właśnie. Co to? Skunks? Bernardyn? Bambi?"

Odc. jedenasty, gdy Damon przywiózł nieprzytomna Elenę do Georigii, a ta gdy się obudziła zaczęła się drzeć o kazała Damonowi wracać do domu.
"Damon: Wiesz co, byłaś zabawniejsza jak spałaś."

Chyba też jedenasty odcinek. Elena i Damon rozmawiają o wampirze, którego Elena potrąciła samochodem.
"Elena: Czy on był...?
Damon: O ile mogę powiedzieć - tak.
Elena: Nie znasz go?
Damon: Jak go nigdy nie spotkałem to nie mogłem go znać. To nie tak, że wszyscy bujamy w barze wampirów i grillujemy."

21 odc. pod koniec Stefan i Damon rozmawiają o Johnie:
"Damon: Jak tam mówisz stary. Jesteśmy tylko przyjaciółmi, szczerze. I jako przyjaciel nie palę się, żeby powiedzieć jej prawdę, więc ty to zrób.
Stefan: Jaką prawdę?
Damon: O Johnie. Bo wiem że nie lubicie niczego przed sobą ukrywać.
Stefan: O czym ty mówisz?
Damon:Czy tylko ja potrafię skojarzyć jedno z drugim? Isobel, heloooł?!
Stefan: ?
Damon: Chodziła z Johnem kiedy miała 15 lat. Zaszła w ciążę i wylądowała w gabinecie lekarskim brata Johna. Myślisz że jaką rolę odegrał w tym John? Śmiało, pomyśl o tym. Już kapujesz. Dotarło?
Stefan : Więc myślisz że John jest (mina Damona rozwalająca) ojcem Eleny?
Damon: Ding ding ding ding!"

Odc. 7: Elena przychodzi do Stefana - drzwi otwiera Damon:
"Elena: Jest Stefan?
Damon: Tak.
Elena: Gdzie?
Damon: I tobie też dzień dobry, dziewczyno z misją.
Elena: Jak możesz być tak arogancki i wygadany, po tym wszystkim, co zrobiłeś?
Damon: A jak ty możesz być tak odważna i głupia, żeby nazywać wampira arogantem?
Elena: Gdybyś chciał mnie zabić, to już bym nie żyła.
Damon: Tak, to prawda.
Elena: Ale żyję.
Damon: Jeszcze."

Odc. 4: Damon bodajże czyta "Zmierzch" i rozmawia z Caroline:
"Caroline: Dlaczego ty nie błyszczysz?
Damon: Bo żyję w prawdziwym świecie, w którym wampiry płoną na słońcu.
Caroline: Tak, ale ty wychodzisz na słońce.
Damon: Mam pierścień. To mnie chroni. To skomplikowane."

Odc. 4: Koktajl z werbeną:
"Damon: Nie jestem jakąś pijaną laską ze stowarzyszenia. Nie dam się nabrać na koktajl gwałtu."

Tekst Stefana odc. 8: (po tym jak Damon zabił Lexie):
Stefan: (He killed her. He killed Zach. He killed Tanner. He turned Vicky. I have to kill him.)/Zabił ją. Zabił Zacha. Zabił Tannera. Przemienił Vicki. Muszę go zabić.

Odcinek 18 Damon do Stefana:
"Nie rozumiem. Nie musisz zabijać, by przeżyć, od tego są banki krwi. Nie polowałem na ludzi... Boże, aż za długo."

Odcinek 4. Damon i Stefan przygotowują się na przyjęcie, Stefan pije whisky:
"Damon: Mój Boże, doprowadziłem cię do picia.
Stefan: Nie wygląda na to, że się ciebie pozbędę. Co innego miałbym robić, poza cieszeniem się własnym życiem?
D: Cieszeniem się własnym życiem. W tym tkwi twój odwieczny problem. Jesteś martwy, stary. Pogódź się z tym."

odcinek 20, końcówka rozmowy Damona i Alaricka:
"D: Mam z Tobą jechać? Próbowałeś mnie zabić!
A: Taa, ale to Ty mnie zabiłeś."

odcinek 20, rozmowa Stefana z Damonem:
"S: Dziękuję.
D: Nie, Stefanie, to ja dziękuję. Znowu pijesz krew Bambi, a ja znowu jestem bratem-twardzielem. Wszystko wróciło do normy."

odcinek 21, Elena próbuje przekonać Damona żeby jej dał klucz do wynalazku:
"D: Mowy nie ma.
E: Wysłuchaj mnie.
D: Nie oddam urządzenia Isobel, żeby je dała Johnowi, który mnie zabije. Lubię być żywym trupem."

Odcinek 2, Damon jest z Vicky na dachu jakiegoś budynku, Stefan na niego wskakuje.
"Damon: Nieźle. Jadłeś króliczki?"

Odc. 4: Rozmowa braci Salvatore - Stefan wbija nóż dziurawiąc T-shirt Damona, Damon wyjmuje nóż i wbija go w brata:
"Damon: To John Varvatos, stary. Głupi ruch."

odc. 12 rozmowa Bonnie i Damona:
"B: Czego chcesz?
D: Myślę, że potrzebujemy świeżego startu.
B: Próbowałeś mnie zabić.
D: Ale nie zabiłem, i gdybym chciał, to bym to zrobił. Czy to nie ma żadnego znaczenia?"

"Elena: Co to tak w ogóle jest Grimoire,?
Damon: To książka kucharska czarownic.
Stefan: Każdy rzucony przez czarownicę urok jest jedyny w swoim rodzaju, więc każda z nich opisuje jego działanie.
Damon: Dokładnie. Książka kucharska."

"Damon: Podoba mi się ten nasz trójkąt. Taki lekko perwersyjny. Nie spieprzcie tego."

"Stefan najbardziej lubi krew szczeniaków, takich z puchatymi uszami"
"Pozdrów wiewiórki"

15 odcinek u Eleny w domu. Damon gra z Jeremy'm w jakąś tam grę. Najpierw rozmawiają o Annie:
"Jeremy: Dziewczyny imieniem Anna. Jest dość natarczywa.
Damon: Seksowna?
Jeremy: Owszem, ale tez dziwna.
Damon: Seksownowność przebija dziwactwo. Wierz mi.
[A z tylu Elena i Jenna rozmawiają o Damonie]
Jenna: Jest niesamowicie seksowny. <Damon to słyszy – uśmiech>
Elena <wie, że Damon słyszy>: To dupek <Damon przewraca oczami>"

To wg mnie najlepsze teksty ;D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldalmatyńczyk choroby Ostrowo ośrodki wypoczynkowe płyty dla przemysłu